Základní škola a Mateřská škola Radostice
Škola rodinného typu – rozšířená výuka anglického jazyka – zaměření na zdravý životní styl

28. 5. – 1. 6. 2018 Rota Písečné

Tento rok jsme se vydali do známého prostředí a o to víc jsme se těšili. Kromě pěkného hřiště v areálu na nás čekal i nový bazén, který jsme si parádně užili.

První den jsme navštívili Muzeum motorismu ve Znojmě. Potom jsme se vydali na cestu Gránickým údolím.

Druhý den jsme začali s plněním odborností. Protože jsme byli na bývalé vojenské rotě, tak jsme bojovali o získání vojenských hodností. Všichni jsme začínali jako vojíni a vraceli se z nás důstojníci.

Ve středu jsme navštívili starobylé město Slavonice. Pak se střídal sport, plnění hodností, samozřejmě táborák, diskotéka a karneval. Samozřejmě, že nejlépe nám bylo v bazéně. Při stezce odvahy byli nejodvážnější prvňáčci a druháci.

Na zpáteční cestě jsme navštívili hrad Bítov. Při projížďce parníkem jsme oslavili Den dětí a pak už hurá domů.

Jihomoravský kraj  MAS Bobrava   Rodiče vítáni

MODERNIZACE ŠKOLNÍ KUCHYNĚ ZŠ A MŠ RADOSTICE